317
All Jobs
16
All resumes
501
All Companies
1840
All Applications

Agjent Shitje

Royal Sh.p.k është një kompani me një eksperiencë mbi 25-vjecare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore në të gjithë tregun vëndas. Ndër markat kryesore që kompania shpërndan, mund të përmendim: Sterilgarda Latte,Tusce Mayonnaise,Akullore Sammontana,Akullore Mars etj. POZICIONI I OFRUAR: AGJENTE SHITJE Detyrat dhe pergjegjesite: -Viziton cdo pike shitje ne zonen e tij sipas nje programi ditor te paracaktuar -Te jete shume

PRE SELLER (PARASHITJE)

Royal Sh.p.k është një kompani me një eksperiencë mbi 25-vjecare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore në të gjithë tregun vëndas. Ndër markat kryesore që kompania shpërndan, mund të përmendim: Sterilgarda Latte,Tusce Mayonnaise,Akullore Sammontana,Akullore Mars etj. Si pasojë e zgjerimit te vazhdueshëm në treg kompania jone është në kërkim të një stafi të ri dhe energjik POZICIONI I OFRUAR: Para-shitje

EKONOMIST/E

Royal shpk, kompania e mirënjohur që prej vitit 1994 në tregun Shqiptar per shperndarjen e markave italiane Sterilgarda, Tusce, Sammontana etj, kerkon te punesoj nje EKONOMIST/E : Detyrat dhe pergjegjesite • Te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka). • Te pergatise Raportet Periodike Financiare. • Te mbaje marredheniet me furnitoret. • Te rakordoje me klientet, furnitoret. • Te zbatoje politikat, drejtimet

Dini nje gjuhe te huaj por nuk keni eksperience?

Apliko tani☑️ per operatore te gjuhes dhe behu pjese e stafit tone. ~GJERMANISHT ~SPANJISHT ~ITALISHT ~PORTUGALISHT ~POLONISHT ~HUNGARISHT Kriteret e aplikuesve : -Mosha 18-25 vjec -Njohuri mbi nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese -✍️Experienca nuk ka rendesi -Te jete i/e afte per te punuar ne grup -Disponibilitet per te punuar me orar te plote Cfare ofrojme ne

Operator GJERMANISHT | ITALISHT – Mundësi punësimi e menjëhershme !!!

Mundësi punësimi e menjëhershme !!! Nëse jeni njohës shumë i mirë i gjuhës: ~GJERMANISHT ~ITALISHT Bëhu pjesë e stafit më dinamik të SMART CALL Eksperienca nuk ka rëndësi,dëshira për të punuar po! Kërkesat: 1)-Të zotërojë shumë mirë një gjuhët përkatëse 2)-Me/pa eksperiencë të mëparshme 3)-Energjik dhe me vullnet për të punuar Ofrojmë : – Pagë bazë dhe BONUSE shumë te

Kerkojme operator telefonik

Gjuhet: Italisht,Spanjisht,Gjermanisht,Hungarisht,Sllovakisht,Polonisht,Portugalisht,Cekisht   Kërkesat: – Njohuri të mira të një prej gjuhëve – Aftësi per të punuar në grup Ofrojme: – Ambjent komod dhe dinamik – Bonuse të kënaqshme në bazë të objektivave – Mundësi rritje profesionale – Kontratë pune në bazë të legjislacionit Shqiptar – Orar pune Full-Time 10:00 deri në 19:00 (me pushime te ndermjetme) – Fundjavë të

Punetor ne Linje Prodhimi

Alumil Albania Shpk, me seli në Autostradën Tiranë-Durrës, km i 7-të, operon në Shqipëri që prej vitit 2004 dhe është një nga kompanitë më të mëdha për prodhimin dhe shitjen me pakicë dhe shumicë të produkteve të aluminit në tregun shqiptar.Alumil Albania Shpk është pjesë e Alumil S.A. me seli ne Selanik-Greqi i cili është grupi më i madh në pronësi private, për ekstrudimin e

Scrum Master

Kesson Group Albania is a software development company based in Tirana that caters exclusively to Canadian companies; Teach Away Inc., Skooli Online Tutoring and Klassroom. Teach Away is seeking a Scrum Master to join our growing team! This individual will lead the design and implementation of all Agile methodologies and will be responsible to promote them in our technical team. 

Full Stack Developer

Kesson Group Albania is a software development company based in Tirana that caters exclusively to Canadian companies; Teach Away Inc., Skooli Online Tutoring and Klassroom. Skooli is seeking a Full Stack Developer to join our growing team! This individual will be responsible for maintaining and developing functions of our software’s infrastructure. We believe deeply in the power of education and

BackEnd Developer

Kesson Group Albania is a software development company based in Tirana that caters exclusively to Canadian companies; Teach Away Inc., Skooli Online Tutoring and Klassroom. Teach Away is seeking a BackEnd Developer to join our growing team! This individual will be responsible for maintaining and developing functions of our software’s infrastructure. We believe deeply in the power of education and

Quality Assurance (QA) Automation Engineer

Kesson Group Albania is a software development company based in Tirana that caters exclusively to Canadian companies; Teach Away Inc., Skooli Online Tutoring and Klassroom. Teach Away is seeking a Quality Assurance Engineer to join our growing team! This individual will develop and execute manual and automated tests for the Teach Away platform to ensure product quality. We believe deeply

Operatorë FTD & Retention/ Italisht – Tiranë

📌 Kërkojmë të punësojmë mbi 40 operatorë FTD dhe Retention në gjuhën Italiane me orar të plotë 10:00-19:00. Paga bazë është shumë e lartë + bonuse pa limit në bazë të punës së arritur. 🏢 – Ofrojmë një ambient mjaft komod dhe bashkëkohor. 🙌 – Harmoni në grup dhe një atmosferë shumë të mirë në kompani. 📜 – Kontatë pune.

Menaxher kategorie Smartphone

Nëse doni të sfidoni veten dhe të jeni pjesë me punën tuaj të një ndryshimi në Shqipëri, kompania jonë është vendi i duhur për të punuar. Me një rritëm të lartë rritje çdo vit jemi bërë lideri i shitjeve online. Menaxhojmë disa prej portaleve më të suksesshme në shitje si: www.aladini.com www.bukinist.al www.beba.al www.idedhuratash.al . Edhe pse sukseset kanë qënë të mëdha në rrugën

English translator

A vacancy has arisen at Albaglobal Group shpk for a Translator of English. Duties and Responsibilities Under the direct supervision of the Project Manager, the translator performs the following tasks: Provides translation of written documents, including technical and legal documents Proofreads and edits written material Performs any other duties as assigned. Qualifications and Skills Education: University degree. Other qualifications: – More

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE !

ZOTERONI GJUHEN GJERMANE ,SPANJOLLE  apo  ITALIANE ??? APLIKONI TANI ,VENDE TE LIRA SI AGJENT TELEFONIK ! KUSHTET QE OFROJME : Kontrata te rregullta sipas legjislacionit .  Rroga mujore 500-550 € Bonuse Extra dhe me te lartat ne treg . Fundjava dhe festat pushim .  Trajnime Falas. Sherbime mjekesore falas. Na shkruani ne Whats’app : +355 69 44 76 198 📩Ose

Fastcall cerca 200 operatori per campagne luce e gas

Fastcall cerca 200 operatori per campagne luce e gas, premi e stipendi ai massimi del mercato, contratto di lavoro, assicurazione sociale, mensa interna, società storica e tra le più solide del mercato, possibilità per i più esperti di lavorare in modalità smart working. 10 anni precisione e puntualità nei pagamenti, la solidità al tuo servizio.Continuiamo insieme una storia di successo.Per

FASTCALL CERCA 200 OPERATORI OUTBOUND ( per la sede di Brryli,vicino la nuova maternità )

FASTCALL CERCA 200 OPERATORI OUTBOUND Fastcall cerca operatori per campagne outbound luce e gas. Per la sede di Brryli (vicino la nuova maternità ) cerchiamo 200 operatori . Accettiamo anche TL  con e senza il  team al seguito. Per ulteriori informazioni potete contattare: Tel:0696024124 reclutamento@fastcall.info info@fastcall.info www.fastcall.info facebook/fastcall.al 10  anni precisione e puntualità nei pagamenti, la solidità al tuo servizio.

Tirane, Fastcall cerca 200 operatori outbound luce gas

 Chiunque ci abbia contattato in questi  mesi può rifarlo per presentarsi nella nostra sede per un colloquio di lavoro. Cerchiamo 200 operatori outbound per  campagne luce e gas, per la sede a Brryli ( vicino la nuova maternità) e per la sede a  Misto Mame ,strada Thoma Koxhaj Yzberisht, P. ARBION -AZ, Scala 4, Piano 0. I colloqui si svolgeranno

Fastcall cerca 200 operatori per campagne luce e gas

FASTCALL CERCA 200 OPERATORI PER CAMPAGNE LUCE E GAS Fastcall cerca 200 operatori per campagne luce e gas, premi e stipendi ai massimi del mercato, contratto di lavoro, assicurazione sociale, mensa interna, società storica e tra le più solide del mercato, possibilità per i più esperti di lavorare in modalità smart working. Per tutti quelli che non hanno esperienza e

200 consulenti di energia elettrica e gas

Hai entusiasmo, passione, creatività e parli l´Italiano? Stipendio, bonus e premi di produzione ai massimi livelli di mercato. 1. Paga Oraria: Fino a 380 leke 2. Premi: Fino a 1.600 leke per una fornitura attivata 3. Premi Target Mensile: 7.000 Leke 4. Formazione pagata – Contributi garantiti – Dichiarazione all’ufficio delle tasse già dalla formazione. Per ulteriori informazioni ci potete

From Our Blog

Etiam imperdiet pulvinar nisl, eu iaculis justo efficitur in.


Get JobMonster App for your mobile

Searching for jobs never been that easy. Now you can find job matched your career expectation, apply for jobs and receive feedback right on your mobile. Get JobMonster mobile app and start your job search now!customercustomer