Kerkohet Agjent Financiar Italisht&Spanjisht! 1542 views5 applications

Next shpk, nje nder kompanite me te njohura ne Tirane me nje eksperience shumevjecare, kerkon te punesoj Agjent Financiar te gjuheve:

 • Italisht
 • Spanjisht

Kerkohet: ​

 1. Disponibiliteti full time, nga ora 10:00 deri ne 19:00.
 2. Njohuri baze te gjuhes Italiane/Spanjolle.
 3. Eksperienca e meparshme ne pozicione te tilla perben avantazh.

Ofrohet:

 1. Kontrate e rregullt konform legjislacionit Shqiptar.
 2. Page baze 650 Euro + bonuse ditore, javore, mujore nder me te lartat ne treg!
 3. Ambjent pune komod dhe bashkekohor.

Kerkohen te punesohen vecanerisht 2 closer per Live/ Web Leads
Te interesuarit, per detaje te tjera rreth punes, te na kontaktojne:

Cel: 0699610059 dhe email: human_resources@nextshpk.com

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 4 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga e Kavajes, Condor Center
 • Tel/Mob 0699610059