Tirane, Next shpk kerkon te punesoje Agjent Financiar Italisht / Spanjisht: Baza 650 Euro +Bonuset me te larta ne treg 1912 views4 applications

Next shpk, kompania qe operon suksesshem prej 7 vitesh ne fushen e callcenterit vjen me nje menaxhim te ri,
ambjente super komode, pagesat me te larta ne treg dhe numra live web
,
kerkon te punesoje Agjent Financiar te gjuhes Italiane dhe Spanjolle.

Kerkohet: ​

  1. Disponibilitet full time, nga ora 10:00 deri ne 19:00,
  2. Njohuri baze te gjuhes italiane/spanjolle;
  3. Eksperienca e meparshme ne pozicione te tilla perben avantazh.

Ofrohet:

  1. Kontrate e rregullt konform legjislacionit Shqiptar,
  2. Pagese baze 650 Euro dhe bonuse ditore, javore, mujore me konkurueset ne treg,
  3. Ambjent pune komod dhe bashkekohor.

Te interesuarit, per detaje te tjera rreth punes, te na kontaktojne:
Cel: 0699610059 dhe email: human_resources@nextshpk.com

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajes, Condor Center
  • Tel/Mob 0699610059