Saldator 107 views

Fmt Group ofron vend pune :

Saldator

Kriteret per pozicionin :

  • Te kete eksperience pune si saldator te pakten 2 vite
  • Te jete i kualifikuar ne kete fushe
  • Te njoh mire profesionin dhe te punoj ne menyre te pavarur
  • Te kete aftesi te mira komunikimi dhe korrektesi ne punePunohet:

E hene – E premte 08.15 – 16.30

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne duke derguar CV-ne adresen e emailit hr@fmtgroup.al

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Mezez - Kashar
  • Tel/Mob 069 70 41 159
  • Profili Energjitike