DBS Group kerkon te punesoje Rrobaqepese 176 views

Job Expired

Kompania nderkombetare DBS Group, lider ne fushen e konceptimit, zhvillimit dhe prodhimit te veshjeve sportive, kerkon te punesoje:

– Rrobaqepese me eksperience ne perdorimin e makinave qepese:

Suzator
Dy gjilperesh
Tre gjilperesh
Kater gjilperesh

Kompania ofron
Kushte shume te mira pune
Pagese shume e mire
Transportin per punonjesit e saj

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem
Tel: 0696939749
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, prane Megatek

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Autostrada Tr-Dr, rruge dytesore pasi kalon Megatek
  • Tel/Mob 0696939749
  • Profili Prodhim/Perpunim