Lufra shpk

Follow

Lufra shpk

Company Information

  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Lushnje
  • Profili Prodhim/Perpunim

About Us

LUFRA shpk, e krijuar mbi 28 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vend.

Me fabrikë në Lushnje, Rrogozhinë dhe një fabrikë uji në Dukat, Vlorë, dhe prezente në të gjithë Shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin