Tirane, SKYLINE Kerkon Part-time / Full-time Operatore Italisht (Rr. Dibres, pallati Observator) 102 views1 application

Job Expired

SKYLINE
Kerkon
Part-time / Full-time Operatore Italisht
(Rr. Dibres, pallati Observator)

A jeni merzitur me pagat e ulta dhe kushtet jo te mira ne ambientin tuaj te punes?
A jeni student dhe doni te punoni part-time?
Deshironi nje pune afatgjate dhe fitimprurese?

Skyline eshte ketu per ju duke ju ofruar kushtet, pagen dhe nje ambient fantastik ne qender te Tiranes.
Eja dhe ti, cfare pret?
Ne jemi ne kerkim te operatoreve ne gjuhen italiane, fushata e Sky Tv.

Cfare kerkojme ne?

Operatoret mund te jene me eksperience dhe pa ekperience.
Njohes te gjuhes italiane ne nivel mesatar.
Deshire per te mesuar dhe per tu rritur profesionalisht.
Aftesi shume te mira komunikuese.

Skyline ofron:
Kushte shume te mira pune.
Fundjava pushim.
Siguracione te paguara.
Kontrate e rregullt pune.
Bonuse te larta.
Mundesi rritjeje.

Adresa: Rruga e Dibres, pallati i observatorit, kati i 8

Kontaktoni : +355692204991

#skyline #parttime #fulltime #operator #gjuhaitaliane #italisht #aftesikomunikuese #njohestegjuhesitaliane #fundjavapushim #siguracione #kontrateerregulltpune #bonusetelarta #mundesirritje #tirane #njoftimepunesimi #punetor #callcenter #callcenteritalisht #rrugadibres #pallatiobservator #punetore #gjejpunetore #gjejpune #njoftimpune

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim