Tirane, Restorant Floga kerkon te punesoje kamarier me kohe te plote dhe part time 53 views1 application

Restorant Floga kerkon te punesoje
kamariar me kohe te plote dhe part time.
Paga 40000 All plus sigurime te paguara. Bakshishe te kenqashme.

Te interesuarit mund te telefonojne ne: 0682063755
Adresa Rruga: Pjeter Budi: Tirane.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Restorante