Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING (Greqisht,Spanjisht) – 63 views

*** TELEMARKETING ***

Flet Greqisht ose Spanjisht??

Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!!
Ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t’u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht!
Ne kerkojme te rinj me pervoje ne fushen e Telemarketing-ut per:

– Takime;
– Sondazhe;
– Promovime produktesh dhe ofertash;
– Asistence per klientet.

Te ne gjeni:
– Orar pune Full-Time;
– Kushte bashkekohore pune (sipas legjislacionit ne fuqi);
– Bonuse ditore, javore dhe mujore;
– Mundesi rritjeje profesionale;
– Sherbim mjekesor falas.

Full time: 10:00-19:00 (nje ore pushim dreke).

Paga fillon nga 250 leke ora si dhe bonuse ditore & mujore

Per te lene nje takim per interviste dergoni CV tuaj ne:
Email: thebestcall17@gmail.com

Ose telefononi ne:
CEL: 0688547157
Adresa: Rr.e Saraceve,prane selvise.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rruga e Saraceve, prane Selvise
  • Profili Telekomunikation