Tirane, ofroj vend pune Team Leader ne Call center 48 views

Kompania jonë lider në fushën e Turizmit Dentar, Spark Consulting po kërkon TEAM LEADER për turizëm dentar: Gjuhe ITALIANE!

Kriteret:

1.Te dije shume mire gjuhen italiane
2.Aftesi shume te mira komunikimi
3.Te jete i/e afte te punoje me grupe
4.Eksperience e meparshme si Team Leader ne call center e domosdoshme.

Cfarë ofron kompania:
Pagë konkurruese dhe bonuse bazuar në performancë.
-Një ambient pune dinamik dhe mbështetës.
-Mundësi për rritje profesionale dhe zhvillim të karrierës.
-Përfitime shtesë si zbritje për shërbimet dentare dhe udhëtime.
– Orari I punës nga e hëna në të premte 13:00 PM- 20:00PM (Fundjava pushim)

Bëhuni pjesë e ekipit tonë dhe ndihmoni klientët të buzëqeshin më shpesh!

Si të Aplikoni:
Nëse jeni të interesuar për këtë mundësi unike na kontaktoni në numrin e mëposhtëm:+35568 344 8323
Adresa: Rr. e Kavajes, Kompleksi Delijorgji

Cel. : +355 68 344 8323

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Call Center