Tirane, ofroj vend pune Shitese te Cliche 347 views1 application

Cliche kerkon te shtoj staf shitese ne dyqanet e saj.

Kerkohen:
– Mosha 21 – 30 vjec
– E komunikueshme dhe ti pelqeje shitja.
– Serioze dhe korrekte ne pune

Ofrohen:
– Pune me kohe afatgjate
– Disponibel per te dyja turnet
– Kushte shume te mira pune

Oraret e turneve:
Turni i pare: 8:00 – 15:00
Turni i dyte: 14:45 – 21:30

CV-te jeni te mirepritura ti dergoni vetem ne Whatsapp (Jo telefon): +355692404842
ose Email:
ClicheHumanResources@gmail.com?subject=Aplikoj%20per%20njoftimin:%20Tirane,%20ofroj%20vend%20pune%20Shitese%20te%20Cliche&body=Pershendetje%20drejtues%20te%20cliche,%0d%0a%0d%0aMe%20kete%20email%20deshiroj%20te%20aplikoj%20per%20njoftimin:%0d%0aTirane,%20ofroj%20vend%20pune%20Shitese%20te%20Cliche%0d%0ahttps://www.njoftime.com/threads/tirane-ofroj-vend-pune-shitese-te-cliche.387985/%0d%0a%0d%0aNr.%20Tel.:%0d%0aBashkangjitur%20CV%0d%0a%0d%0aFaleminderit!">ClicheHumanResources@gmail.com

Vendndodhjet e dyqaneve Cliche:

Cliche Libri Universitar – Rr: Abdyl Frasheri
Cliche Myslym Shyri – Prane Credins Bank
Cliche Ring
Cliche Bulevardi Zogu I
Cliche perball Toptanit

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar
  • Profili Tregti