Tirane, ofroj vend pune Shitese te Cliche 244 views2 applications

Job Expired

Ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj Cliche kerkon te shtoj staf shitese ne dyqanet e saj.

Kerkohen:
– Mosha 21 – 30 vjec
– E komunikueshme dhe ti pelqeje shitja.
– Serioze dhe korrekte ne pune

Ofrohen:
– Pune me kohe afatgjate
– Disponibel per te dyja turnet
– Kushte shume te mira pune

Oraret e turneve:
Turni i pare: 8:00 – 15:00
Turni i dyte: 14:45 – 21:30

CV-te jeni te mirepritura ti dergoni vetem ne Whatsapp (Jo telefon): 0694022393 / 0692022393
ose Email: clicheshopalbania@gmail.com

Vendndodhjet e dyqaneve Cliche:

Cliche Libri Universitar – Rr: Abdyl Frasheri
Cliche Myslym Shyri – Prane Credins Bank
Cliche Ring
Cliche Bulevardi Zogu I
Cliche perball Toptanit

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar
  • Profili Tregti