Tirane, ofroj vend pune Shitese 36 views

Shoqeria AGS shpk e cila operon ne fushen e produkteve ushqimore si dhe i restoranteve bareve dhe ne pergjithesi i sherbimeve publike.
Se fundmi i zgjeruar dhe ne fushen e Prodhimeve Bulmetore , ofron vend pune ne pozicionin e shiteses ne Tirane.

AGS kerkon te punesoje: Shitese Marketi

· Kandidatja preferohet nga mosha 22 vjec e lart.
· Te kete eksperience ne fushen e shitjeve , te kete njohuri nga Kasa
· Te kete minimalisht arsim te mesem
· Ofrojme Kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa

Dergoni CV tuaj ne adresen e Email : info@ags.al

Vendosni ne Subjekt Pozicionin per te cilin po aplikoni!

ose prane Zyrave tona ne Adresen : Rruga “Beqir Luga” , Pallati nr 3 , shk 1/1 ( Afer Pazarit te Ri ,Tirane).

Cel. : 069 60 44 707

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Tiranë
  • Tel/Mob +355 69 6044707
  • Profili Sherbime