Tirane, Ofroj vend pune Punetor Ngarkimi-Shkarkimi 76 views

Job Expired

Shoqeria AGS shpk e cila operon ne fushen e prodhimit dhe sherbimit, kerkon te punesoje Punetor Ngarkim/Shkarkimi

Roli i Punetorit Ngarkim Shkarkimi do te konsistoje ne :

Ngarkimi-shkarkimi
Sistemim magazine
Te disponoje patenten e klasit B
Te jete deri ne 45 vjec

Cel. : 0696044707

Dergoni cv tuaj ne adresen Email : info@ags.al dhe Vendosni ne Subjekt Pozicionin per te cilin po aplikoni!

Adresa : Rruga “Beqir Luga” , Pallati nr 3 , shk 1/1 ( Afer Pazarit te Ri ,Tirane).

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona TiranĂ«
  • Tel/Mob +355 69 6044707
  • Profili Sherbime