Tirane, ofroj vend pune NDIHMES – EDUKATORE per grupmoshen 2-3 VJEC 154 views

Job Expired

PANTHEON GROUP agjenci punesimi, kerkon per klientin e saj NDIHMES – EDUKATORE per grupmoshen 2- 3 VJEC

PUNESIM ME KONTRATE

 • Te kete bachelor ne arsimin perkates
 • Te kete eksperienca 1 vjet + ne kopesht
 • Mosha 24 vjec +
 • Te jete e dashur dhe e duruar
 • Te flase gjuhe letrare

KUSHTET E PUNES

 • Orari i punes: e hene- premte 7:30-17:00

– e shtuna me orar te reduktuar
– festat zyrtare jane pushim

 • Paga neto : 35.000 leke
 • Sigurimet shoqerore paguhen nga kompania

Te interesuarat te kontaktojne nr. e tel: +355 684010400 / +355692092000 ose te dergojne cv ne adresen e e-mail:info@pantheongroup.al
ku te specifikojne subjektin,

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 3 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga Fadil Rada, Shkalla A, Kati i II-të
 • Tel/Mob +355 69 20 999 00
 • Profili Sherbime