Tirane, ofroj vend pune Kamarier, Banakier, Ndihmes Kuzhinier dhe Picier 164 views2 applications

Job Expired

Latitude, nje kompani nderkombetare e cila gersheton argetimin me nje stil jete te shendetshem me baze ne Australi, vjen per here te pare ne Europe pikerisht ne Tirane. Kompania Latitude operon prej shume vitesh ne tregun nderkombetar me nje standart teper te larte sherbimi. Jemi ne kerkim te individeve energjike dhe pasionante qe kane ambicie per te arritur me shume. Pervecse pages se kenaqshme Latitude ofron nje ambient pune professional ku dhe argetimi nuk mungon. Nese mendoni se jeni ju personi i duhur, ju lutem aplikoni ne adresen e e-mail-it humanresources@thg-shpk.com dhe numer cel: 0684061088
Kerkon kandidate dinamik per vendin e punes si me poshte:

PICIER, KAMARIER DHE NDIHMES KUZHINE

Kandidatet duhet te plotesojne keto kerkesa:

  • Te kete experience pune;
  • Te kete aftesi komunikuese te shkelqyera;
  • Te kete aftesi per pune te pavarur dhe iniciative.

Paga e Kenaqshme!
Ju mirepresim!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Feridon Fezollari , ish Kombinati Ushqimor
  • Profili Tregti