Tirane , Ofroj mundesi punesimi per operator/e ne gjuhen Italiane. 111 views

Age Call kerkon operator/e per fushaten Import/Export ne gjuhen Italiane, Tirane.

Kerkojme:
Operator/e me njohuri te gjuhes italiane.
Disponibilitet ne oraret e kerkuara.
Bashkepunues dhe korrekt.
Te jene te komunikueshem dhe te afte te punojne ne grup.
Te rregullt ne pune.

Pershkrimi i punes:
Te gjenden kompani Italiane prodhuese, te komunikohet me nje nga pronaret e kompanise dhe te kuptohet nese shprehin interes qe produktin e tyre ta eksportojne (puna zhvillohet ne baze te nje skripti te paracaktuar).

Ofrojme:
Pagesa fillon nga 2.4 €/h deri ne 3.2 €/h. Lista te profilizuara.
Orar pune Part-Time / Full-Time, puna zhvillohet brenda orarit 08:00-18:00.
Fundjava pushim.
Kontrate sipas legjislacionit shqipetar.
Ambiente te pershtatshme dhe komode.
Eksperience 3 vjeçare ne kete fushate.

CELL+355694399479

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rruga e Bogdaneve
  • Tel/Mob +355 69 43 99 479
  • Profili Call Center