Tirane, ofrohet vend pune Rrobaqepese ne Fabrike Prodhimi 66 views

Job Expired

“Commerce Corp” eshte nje kompani qe e ka nisur aktivitetin e saj ne vitin 2011.
Ne perberjen e Kompanise, qendrojne solide disa nga Markat me te fuqishme ne tregun Shqiptar dhe jo vetem.
Nder te tjera, pjese perberse e kompanise jane SHOPTV, BIOTE, BLUE LUNA, WOODY, te gjitha marka te cilat,
jane lider ne fushat e tyre, duke plotesuar hapsirat qe mungojne ne treg sic jane cilesia, sherbimi dhe cmimi.

Kompania Commerce Corp po kerkon punonjes ne pozicionin:

  • Rrobaqepese ne Fabrike Prodhimi

Puna ofrohet ne fabrike prodhimi te tekstileve,
Orari 07:30 me 15:30, nga e hena ne te shtune.
Transporti i siguruar nga kompania.
Paga shume e mire, stafi bashkepunues dhe profesional.

Kriteret:

  • Te kene aftesi te mira bashkepunuese,
  • Te kene eksperience me makinat qepese: Lineare dhe Suzator,
  • Te jene komunikues dhe korrekt ne ambjentin e punes,
  • Eksperience ne rrobaqepesi ose jo.
  • Te ruajne rregullin dhe higjenen ne ambjentin e punes.

Cel. : 06982014906

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Tregti