Tirane, ofrohet vend pune part time 715 views4 applications

Job Expired

Skyline eshte duke rekrutuar!

Skyline eshte ne kerkim te operatoreve per gjuhen italiane, fushata e turizmit dentar dhe Sky Tv.
Mundesi punesimi full-time dhe part-time.

Ne ofrojme paga dhe kushte shume te mira.
Paga baze eshte nga 650-700 euro dhe % per cdo kontrate.

Te interesuarit te na kontaktojne ne whatsapp.

Cel. : 3550692204991

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Dibres, pallati observator
  • Tel/Mob +355692204991
  • Profili Call Center