Tirane, ofrohet vend pune Operator Italisht ( Agjent Marketing & Shitje), Fushata Outbound Vodafone, Tim Casa 105 views

Job Expired
❤️Eja dhe behu pjese e Ekipit tone !
Nese jeni te motivuar dhe ne kerkim te nje karriere, Alpha Concept eshte vendi i duhur per ju.
Bashkohu me skuadren tone dhe fillo te ngjisesh shkallet e suksesit si Agjent Marketing dh Shitje

Agjent marketing & shitje ( Operator Italisht)
Fushata Outbound Tim, Vodafone Casa

Cfare ofrojme ?

▶ Pagesa te kenaqshme deri ne 400 lek/ora
▶ 550 – 600 euro rroga baze
▶ Bonuse motivuese ditore, javore dhe mujore !
▶ Ambient pune komod, modern, rinor
▶ Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit Shqiptar
▶ Trajnim dhe fryme bashkepunimi
▶ Orari punes momentalisht 12:00 – 18:00
▶ Bonus Mireseardhje
▶ Lista te personalizuara

Cfare kerkojme?

🔴 Gjuha italishte
🔴 Eksperience te meparshme pune
🔴 Seriozitet dhe deshire per te punuar
❤️Merr nje mik/e dhe eja per nje interviste !!

📞 0684030363
📍 Tirane , Albania

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center