TIRANE, KERKOHEN OPERATORE LUCE & GAS ME SUPER PAGESE, PART TIME & FULL TIME 51 views

BClever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit.

Aktualisht per nje klientin tone, i cili operon ne tregun vendas, ne sektorin e Telemarketing, kemi nisur fushaten e rekrutimit per pozicionet e hapura si Konsulent Shitjesh per Luce & Gas.

*Kriteret kualifikuese:

-Njohje shume e mire e gjuhes italiane
-Eksperience pune te pakten 3 muaj ne shitje
-Aftesi te shkelqyera komunikimi

*Ofrohet:

-Pagese shume e larte per ore pune
-Bonuse ditore, javore dhe mujore
-100 Kontrata OK per operatoret part-time
-Udhetime jashte vendit
-Inserim i menjehershem ne kompani
-Trajnime te vazhdueshme
-Mundesi rritjeje profesionale

Per te rezervuar nje interviste te pare mund te dergoni kandidaturen tuaj ne:
Cel: +355 67 68 88 699

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 14 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim