Kerkohen 200 Operator Call centre – PAGESA MNBI 1000 EURO Recepsioniste – Anglisht – Gjermanisht – Italisht – Spanjisht – Frengjisht +355 69 70 444 07 271 views14 applications

KERKOHEN OPERATOR ME DHE PA EKSPERIENCE NE GJUHET

  • GJERMANISHT
  • ANGLISHT
  • ITALISHT
  • SPANJISHT
  • FRENGJISHT
  • GREQISHT

Team leader + group – Floor manager – Human Resources -Recepsioniste – Shift leader – Supervizor Luce Gas
Pagesa Super e Kenaqshme dhe disponibiliteti eshte Flexibel PART TIME – FULL TIME ( ME 2 TURNE)
FUSHATA TE NDRYSHME – TURIZEM DENTAR. SERVIZIO CLIENTI. TRADING ONLINE. LUCE GAS

KONTAKTONI
+355 69 70 444 07
+355 69 23 45 132

Perzgjedhja dhe aplikimet kane vazhduar.
Mos e humbisni kete mundesi….NXITONI TE APLIKONI
DERGONI CV – tiranahumanresources@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë