Tirane, Kamez Rrobaqepsi italiane kerkon makiniste me eksperience kushte shume te mira pune dhe pagesa 50.000 lek 30 views

Job Expired

RROBAQEPSI ITALIANE KERKON TE PUNESOJE

MAKINISTE

PAGA: 50.000 lek
Kusht: Duhet te jene me eksperience

Adresa: Rruga Azem Galica, Kamez

Na kontaktoni: +355 69 211 3281

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 200 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim