Tirane, Goodies Farm kerkon SHITESE Per dyqanin me produkte ushqimore Goodies Farm! Paga e kenaqshme + bakshishe + siguracione. Dergo cv tuaj ne whatsapp ose kontaktoni ne telefon 72 views

Goodies Farm

Kerkon: SHITESE

Per dyqanin me produkte ushqimore Goodies Farm!

Pershkrimi i pozicionit te punes:

1- Sherbimi i klientit
2- Shitja ne kase
3- Marrja e porosive nga klientet ne dyqan dhe nga telefoni
4- Sistemimi i produkteve komunikimi me klientin eshte shume i rendesishem

• Paga shume e kenaqshme ne krahasim me tregun + bakshishet ndahen cdo muaj + sigurimet paguhen 100% nga kompania

-Eshte kusht te jete me eksperience pune fushe te ngjashme!

Orari: 5 ore pune ose 8 ore pune, ofrohet mundesi dhe part time

Nese dikush ka besim ne aftesine shitese dhe trajtimin e klientit te nise cv ose te na kontaktoje ne numrin:

067 20 11 127

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim