Tirane, Ea performance group kerkon te punesoje Saldator ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagesa e kenaqshme 63 views

E&A PERFORMANCE GROUP
Kerkon te punesoje:

•SALDATOR

KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
PAGESA E KENAQSHME

Adresa: Rruga Xhon Belushi Tirana

Kontaktoni: 0696559192
Email: info@eaperformancegroup.com

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 147 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim