Tirane, Dua Juice kerkon •Shitese Part-time ose full time 8 oraresh 670 views1 application

Dua Juice
•Kerkon Shitese Part-time

Pagesa eshte 23000 leke +siguracione+bonuse+bakshishe

ose puna 8 Orareshe
turni par 8 me 4
pagesa 30000 lek
Me siguriacione bonuse dhe bakshishe

Adresa: Tek Liqeni Artificial tek dyqani i lengjeve te frutave

Kontaktoni ne telefon ose whatsapp
069 44 60 634

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim