Tenda Era kerkon RROBAQEPESE / PRESTARE 74 views

Tenda Era është themeluar që në vitin 1994.
Aktiviteti i saj është i përqëndruar në prodhim, montim tendash, tregtim aksesorësh dhe copash në të gjithë Shqipërinë.
Kompania Tenda Era ka filluar aktivitetin në bashkëpunim me kompaninë më të njohura ndërkombëtare si Calabri,
Seven sun, Mehler, etj.
Si përfaqesuese ekskluzive e këtyre kompanive, Tenda Era ka sjellë në Shqipëri eksperiencën e firmave te tyre.

Momentalisht eshte ne kerkim te:

1.Kerkohet prestare.

2.Kerkohen 3 rrobaqepese.

Kerkesat:
-Te dije te perdori makinen qepese.
-Te kete aftesi per te punuar ne grup.
-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.

Ofrohet:
-Kushte pune te mira dhe paga e kenaqshme.
-Ofrohet transport nga kompania

Vendi: Prush, Tirane.
Orari: 8:00-16:30, e diela pushim.
Te interesuarit te kontaktojne ne nje nga numrat tane te telefonit:
Cel. : 0693770186 / 0692075317

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Prodhim/Perpunim