Teknik Asamblimi 39 views

Teknik Asamblimi

Kriteret per pozicionin :

  • Te punoj ne asamblim gjeneratoresh

  • Te jete korrekt dhe te kete deshire per pune

  • Te punoj ne menyre te pavarur si dhe ne grup

  • Te kete aftesi te mira komunikimiPunohet:

E hene – E premte 08.15 – 16.30

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te kontaktojne ne numrin e telefonit 069 70 41 159 ose te aplikojne duke derguar CV-ne adresen e emailit hr@fmtgroup.al 

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Mezez - Kashar
  • Tel/Mob 069 70 41 159
  • Profili Energjitike