Specialist Marketingu 109 views

Fmt Group ofron vend pune

Specialist Marketingu

Kriteret per pozicionin :

 • Te kete mbaruar studimet e larta ( preferohet te kete master ne Marketing )
 • Te njohe shume mire gjuhen angleze (gjuhet e tjera perbejne avantazh)
 • Te kete njohuri shume te mira te paketes Microsoft office
 • Te zoteroje patenten e klasit B
 • Te kete eksperience ne fushen e marketingut
 • Te jete i komunikueshem. kembengules, i disiplinuar, korrekt dhe i shkathe
 • Te jete kerkues & te kete ambicie per tu zhvilluar ne karriere
 • Te kete aftesi te mira te punes ne grup
 • Njohja e gjuhes Turke perben avantazh

Ofrohet :

 • Zhvillim karriere ne kompani Internacionale
 • Kushte pune shume te favorshme
 • Trasnporti i siguruar


Punohet : E hene – E premte 08:15 – 16:30


Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne duke derguar CV ne adresen e emailit hr@fmtgroup.al

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 6 Jobs
 • Location
 • Rruga/Zona Mezez - Kashar
 • Tel/Mob 069 70 41 159
 • Profili Energjitike