Rosea beauty salon kerkon Parukiere,Lash Artist dhe Teknike manicure-pedicure me eksperience pune 64 views

Job Expired

Rosea Beauty Salon
Kerkon te punesoje

Parukiere
Lash artist
Teknike manicure-pedicure

Preferohet te kene eksperience pune
(2 vjecare minimumi)
Te jene te komunikueshme me klientet
Te jete serioze dhe e regullt ne pune

Rruga kavajes mbas kishes katolike

Te interesuarat te kontaktojne ne:
Instagram: @roseabeauty.salon
E-Mail: roseabeautysalon@gmail.com
Nr Tel: 0684139009

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim