Punesim i menjehershem Operator/e, Supervizor/e Campagna Luce-Gas 340 views2 applications

Job Expired

ACURA Marketing eshte nje kompani qe operon ne fushen e telemarketingut dhe sherbimeve digitale online.
Korrektesa eshte motoja jone e perditshme.

Cfare ne ofrojme:

 • Paga konkuruese dhe komoditet ne pune.
 • Kontrate e rregullt pune sipas legj.Shqiptar.
 • CRM i dedikuar per operativin.
 • Ambjent dinamik dhe kreativ.
 • Aktivitete te ndryshme mujore.

[OPERATOR/e]

 • Paga baze 300-450 Lek/ora.
 • Kontratat 500-3000 Lek/cnt.
 • Bonuse ditore / javore/ mujore.

[SUPERVIZOR/e]

 • Paga baze 60.000 Lek/neto.
 • Kontratat 500-1000 Lek/cnt.
 • Bonuse ditore / javore/ mujore.

Cfare ne kerkojme:

 • Njohuri te mira te gjuhes Italiane.
 • Avantazh perbejne exp. e meparshme ne Call Center.
 • Komunikimi dhe bashkepunimi ne grup duhet te jete element kryesor.
 • Disponibilitet full time ose part time.

Per individet qe jane te interesuar te kontaktojne.
Cel: (+355) 69 46 26 087
WhatsApp: (+355) 69 46 26 087
Email: hr@acura.al
Instagram: https://instagram.com/acuracc

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga Abdyl Frashëri 11
 • Tel/Mob (+355) 69 46 26 087
 • Profili Call Center, Marketing