Operatore Telefonik Part Time & Full Time 1086 views2 applications

Job Expired

Evo Net shpall vende te lira pune per Operatore Telefonik.

Kerkohen persona qe:

  • Kane njohuri te mira te gjuhes italiane
  • Kane deshire dhe vullnet per te arritur sa me shume
  • Kane disponibilitet ne turnet 13-17 & 17-21

Te interesuarit te kontaktojne: 0698192151 ose te paraqiten per interviste prane zyrave tona nga e hena ne te premte, ne orarin 10:00-16:30.

Adresa: Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (Ish Blloku, ne krah te Hotel Grand), Tirane

 

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku
  • Tel/Mob 0698192151
  • Profili Call Center