PUNE ONLINE Kompania LR kerkon te punesoje njerez me ose pa eksperience pagesa deri ne 2500 euro puna ka te beje me shitje esht pune pa rrisqe pa humbje Kontaktoni: INSTAGRAM lr_ida_beauty WP 0688098496 104 views4 applications

PUNE ONLINE

Kompania LR mundeson:

-Te punosh nga kudo dhe kur te duash ti.
S’ke shef mbi koke
-Te ardhurat i vendos vet ti deri ne 2500€
-Nuk ka rendesi se cfare profesioni keni,ne Lr mesojme dhe rritemi se bashku.
-Flitet për shitje dhe network marketing
-Është një punë pa rrisqe pa humbje

Per me shume informacion me kontaktoni ne dm
lr_ida_beauty

KONTAKTONI:
WHATSAPP 0688098496

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim