Pinki Salon kerkon Parukiere dhe Estetiste ne qender te tiranes prane postes qendrore 79 views

Job Expired

Pinki Salon
Kerkon te punesoje:

•PARUKIERE
•ESTETISTE

Pagesa e kenaqshme
Ose me % me marreveshje
Kushte shume te mira pune

Adresa: Qender prane Postes Qendrore

Kontaktoni: 0692057001

#pinkisalon #parukiere #estetiste #njoftimepunesimi #tirana #qender #pagamemarrveshje #osemeperqindje #njoftimpune #parukeri #gjejpunetore

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 202 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim