Optique De paris Kerkon te Punesoj Shitese 191 views

OPTIQUE DE PARIS KERKON TE PUNESOJE SHITESE, PAGA 45.000 LEKE, KOMUNA E PARISIT
Kushtet:
Te kete eksperience te meparshme pune Te jete person korrekt dhe i pergjegjshem
Te kete njohuri te gjuhes Angleze
Ofrohet:
Punohet 6 ore
Kushte shume te mira pune
Adresa: Komuna e Parisit
Na kontaktoni: +355696221098

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim