Mas Net kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane 147 views

Mas Net kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Italiane
Pershendetje!
Mas Net eshte nje call center Italiane prezent në Durres dhe Tirane prej 3 vitesh specializuar
në e shitjeve per produktet e bukurise (Krem trupi, shampo, Krem anti-celulit, produkte humbje peshe etj etj).
Ofrohen vende pune ne gjuhen italiane ne kete fushatat e shitjeve per produktet e bukurise.
Ne ju ofrojme pagese me 360 leke ora + bonus për shitjet deri në 2000€ në muaj.

Kerkojme operatorëve gjuha Italiane.

Smartworking ju lejohet mbas një periudhe pune prej të paktën 1/2 muajsh në prezencë.
Ne ju kerkojme te keni njohuri ne perdorimin e kompjuterit, gjuhes italiane dhe korrekt ne pune.

Mos e humb kte shans!

Cel. : 0684604555

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 18 Jobs
  • Location Albania, Durrës