Operatorë Telefonikë me eksperiencë 78 views

Nëse je në kërkim të një pune me më shumë të ardhura dhe të të ndihmojë të rritesh profesionalisht kjo është mundësia e duhur!

💥 Kërkohen Operatorë telefonikë me eksperiencë 📞

✅ Gjuha Italisht

✅ Pagë mujore bazë 500 € + Bonuse të larta javore dhe mujore

✅ Ambient pune shumë komod dhe profesional

APLIKO TANI!

careers@optimum-recruiting.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Elbasanit, prapa stadiumit Qemal Stafa
  • Tel/Mob 0676538358