Operatore per fushaten Vodafone Ricaricabile 202 views

Job Expired

iContact me filial ne Rr. Sami Frasheri , ne ish Bllok prane selise se Lsi-se,

kerkon te punesoje 30 operatore per fushaten Vodafone Ricaricabile.

– Ju ofrojme mundesi punesimi part/full time.
– Fleksibilitet ne turne
– Ambjent pune komod, miqesor dhe pozitiv
– Trajnim mbi fushaten ne fjale

Eksperienca e meparshme eshte perparesi por jo kusht i domosdoshem.

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 📲 +355 69 408 9400

Cel. : 355694089400

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona RR.'Sami Frasheri'. nr.4/prane LSI-se.
  • Tel/Mob +355 69 40 89 397
  • Profili Telekomunikation