Operatore ne gjuhen Italiane. Paga super te kenaqshme ! 137 views2 applications

Job Expired

Kandidatet e interesuar duhet :
Te kene njohuri te mire ne te folur te gjuhes italiane.
Te jete ambicioz dhe energjik.
Te jene te gatshem per te mesuar njohuri te reja.

Kushtet e punes:
– Trajnim i paguar.
– Kontrate e rregullt pune.
– Mundesi shume te larta per rritje ne detyre.
– Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore.
– Paga nga me te lartat ne treg , mbi 1000€.
– Fundjava pushim 👍

Nese mendon qe je personi i duhur , je mese i mirepritur ne kompanine tone.
Dergo Cv tek: compactrecruiting@gmail.com

Ju presim 😊
Na ndiqni ne instagram @ : compact.inc per shume me shume pozicione pune vakante.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center