OPERATORE NE GJUHEN ITALIANE 234 views

Job Expired

Durres, ofroj vend pune part time
OPERATORE NE GJUHEN ITALIANE
Je student dhe po kerkon nje pune?
Ofroj Vende Pune per Operatorë Telefonike ne gjuhen italiane ne fushen e shitjeve te produkteve Health/Beauty.
Kriteret:
Te kene njohuri te mira te gjuhes italisht.
Orari i punes eshte part-time 6 ore, paradite dhe pasdite.
Me ose pa eksperience te meparshme ne call center.
Ofrohen:
Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
Pagesa 270 lek neto ne ore + bonuse deri ne 1000€ ne muaj.
Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.
Apliko Tani selezione@masnet.al
whatsapp +355683818139
MAS Net SHPK – Rruga Anastas Durrsaku – Lagja 1 Durrës
www.masnetshpk.al
#pune #callcenter #albania #operatore #linguaitaliana #italisht #ofertapune #punesim #kerkojpune #njoftimepune #njoftime #duapune #beauty #wellness #health #venditaonline #telemarketing #customerservice #durresalbania #durres #durreslajm

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 21 Jobs
  • Location Albania, Durrës