Operator te gjuhes italiane 658 views5 applications

Alba Direct Service eshte nje kompani serioze qe operon ne treg qe ne vitin 2012.  Jemi ne kerkim per operator te gjuhes italiane qe kane stabilitet,ambicie per pune dhe deshire per tu rritur si personalisht ashtu dhe profesionalisht.Page dhe bonuse teper te kenaqshme.  Ofrojme ambient pune komod dhe kontrate pune sipas legjislacionit shqiptar.

Kerkohet:

1.Zoterim i mire i gjuhes italiane.

2.Aftesi te mira kompjuterike.

 

 

Per me shume informacion kontaktoni ne nr.e cel/wp: 0695252674 ose paraqituni prane zyrave tona per interviste cdo dite nga ora 9:00-15:00.

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Egnatia,Qendra tregtare FlagShip Center,kati 3,Durres
  • Tel/Mob 0695252674
  • Profili Sherbime