Operator/e outbound 3 EURO/ora 92 views

Job Expired

 

Italnetwork po kerkon më të mirët !

Nëse njeh mirë gjuhën Italiane mund te paraqitesh prane ambjenteve tona tek Ish Blloku Rruga Ismail Qemali,pallati Abisnet per nje interviste prezantimi.

Ne po kerkojme operator outbound per fushaten vodafone casa.

Ofrohet:

  • Pagesa per kontrata inserito jo ativato 10-30 euro .
  • TRAJNIME te vazhdueshme falas!!!
  • Ora e punes 3.5 euro/h
  • Ambjent i qete, staf mikprites dhe i disponueshem ne cdo moment.

Rr.Ismail Qemali,Bllok,Tirane
0699493196

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center