OPERATOR CALL CENTER ITALISHT 171 views1 application

Pershendetje!
Mas Net eshte nje call center Italiane prezent në Durres dhe Tirane prej 3 vitesh specializuar në e shitjeve per produktet e bukurise (Krem trupi, shampo, Krem anti-celulit, produkte humbje peshe etj etj
Ofrohen vende pune ne gjuhen italiane ne kete fushatat e shitjeve per produktet e bukurise.
Ne ju ofrojme pagese me 350 leke ora + bonus për shitjet deri në 2000€ në muaj.

Kerkojme operatorëve gjuha hungarezë, polakë, gjermanë dhe rumunë vetëm për aktivitetet e back office (me pagë më të lartë se mesatarja)

Smartworking ju lejohet mbas një periudhe pune prej të paktën 1/2 muajsh në prezencë.

Ne ju kerkojme te keni njohuri ne perdorimin e kompjuterit, gjuhes italiane dhe korrekt ne pune.

Mos e humb kte shans!

Cel. : 0698742205 Tirane

Cel. : 0692065215 Durres

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 21 Jobs
  • Location Albania, Durrës