Operator Anglisht Forex full dhe part-time 271 views3 applications

Vip Office kerkon Operatore per gjuhen Anglisht.

 1. Deshiron te rritesh profesionalisht?
 2. Ke nevoje te punosh ne nje ambient plot motivim dhe pa stres?
 3. Ke deshire te fitosh shume te ardhura dhe te arrish te gjitha qellimet e tua?

Vip Office kerkon operatore me eksperience ne forex.

Nese je energjik ambicioz dhe te pelqejne sfidat eja puno me ne .

Ofrojme:

 • Pozicion pune me kushtet me te mira ne treg.
 • Kontrate e rregullt pune sipas kodit te punes.
 • Ambient pune rinor dhe komod.
 • Fundjava pushim.
 • Page baze duke filluar nga 53000 L +Bonuse ditore/javore/mujore.
 • Bonuse per Ftd poshte 1k=100 Euro bonus
 • Ftd mbi 1k=10%
 • Numra Hot / (online/ cold 1 month old) ne varesi te perormances.
 • Orari 11:00-20:00 Full –Time dhe Part-Time 15:00-20:00 .

Kerkohet:

 • Të jeni njohës i mire i gjuhes Angleze.
 • Aftesi te mira komunikimi.
 • Te keni eksperience te mepareshme ne forex.
 • Te jeni korrekt me orarin.

Cfar pret ? Bashkohu me kompanine lider ne forex prej vitesh .
Ne e dime cfar duam dhe dime si ta marrim ate.

Per te aplikuar telefononi ne numrin:
️ +355 69 4417455
ose dergoni cv tuaj ne:
 bosszyra31@gmail.com

Adresa : Tirane, 21 Dhjetori

Cel. : 0694417455

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Kryqezimi i 21 Dhjetori
 • Tel/Mob +355 69 4417455
 • Profili Call Center