Mundesi Pune e Shkelqyer-Apliko tani!! 1187 views5 applications

Job Expired

Fastcall shpall vende te lira pune per te gjithe ata qe zoterojne gjuhen italiane,dhe per ata qe flasin italishten ne nivel fillestar.

Kerkojme operator/e per fushatat luce&gas dhe fushaten Presales per fillestaret.

Puna eshte part-time,paradite dhe pasdite,4 ose 6 ore.

Paga dhe bonuse te shkelqyera mujore.

Ofrojme trajnim 2 javor te paguar dhe te deklaruar ne taksa.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne:
0696024124

Instagram/fastcall.info

Facebook/FastCall.al

Whatsapp/0696024124

Email:info@fastcall.info

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing