MESO ITALISHTEN FALAS TEK NE DHE PUNESOHU! 1845 views16 applications

Fastcall ju jep mundesine te gjtheve atyre qe nuk kane njohuri te italishtes,te mesojne gjuhen italiane nga ne,FALAS,dhe te punesohen prane kompanise tone.

PERFITONI DYFISH đŸ™‚

Mos hezitoni tna kontaktoni per regjistrime:
0696024124/Whatsapp

Na gjeni ne Instagram dhe Facebook:
fastcall.info dhe FastCall.al

EMAIL:info@fastcall.info

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing