Tirane: Kerkojme te punesojme Kuzhinier/e 91 views

Prime Recruitment Albania kërkon të punësojë një Kuzhinier/e per nje restorant tradicional dhe katering.

Detyrat dhe përgjegjesitë :

 1. Pergjegjes per ekzekutimin e detyrave te ndara ne grup sipas sektorit
 2. Pergjegjes per ekzekutimin e sakte te pjatave dhe adaptimin e shpejte me menute dhe ndryshimet e recetave.
 3. Pastertia e sektorit eshte e detyrueshme , organizimi i duhur i frigoriferave perkates te sektorit

Kualifikimet dhe aftësitë e kerkuara:

 • Njohuri e kompletuar mbi gatimin e pastave italiane me salcat perkatese
 • I/e afte mbi porcionimin dhe filetimin e sakte te mishit dhe peshkut, dhe gatimin perkates te cdo lloji
 • Komunikim i denjë me stafin e kuzhines, salles dhe administrates

Ditët dhe orari i punës:
-E hene – E premte, 08:00 – 16:00

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj ne aplikopra@gmail.com

Cel. : 0694449400

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Bulevardi Bajram Curri, perballe me ish ekspoziten
 • Tel/Mob 069 444 9400
 • Profili Sherbime