Kordinator klinike dentare 72 views

Job Expired

Brianza Dent!đŸ¦·
Ofron mundesi punesimi per kategorine kordinator prane klinikes tone:
Aplikuesit duhet te plotesojne karakteristatikat e meposhteme:

-Te jene korrekt edhe etik gjate punes.
-Aftesi te mira komunikuese.
-Aftesi te mira te punes ne grup.
-Eksperience ne kete sektor

Ofrohen!
-Kushte te mira pune dhe staf mikeprites.
-Paga e kenaqeshme.
-Trajnime te vazhdueshme.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ose wp 0694043160 si dhe ne email briananzadent.hr@gmail.com

Ju mirepresim!:)

Cel. : 0694043160

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rruga Bardhok Biba, TiranĂ« 1001
  • Tel/Mob 0694043160
  • Profili Mjeksi