Kerkojme recepsioniste 105 views2 applications

Fastcall,kerkon nje Recepsioniste per turnin e PASDITES.

Kerkesat e punes jane si me poshte:

Aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative.

Njohuri te gjuhes italiane.

Njohuri te Excel,Word dhe te Postes Elektronike.

E disponueshme per te punuar nga e hena ne te shtune.

Te interesuarat mund te dergojne CV-ne e tyre  ne Uff.personale@fastcall.info ose ne whatsapp ne:0696024124

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing