Kerkojme operatore me EKSPERIENCE 689 views1 application

Job Expired

Fastcall po rekruton operatore me eksperience.

Kandidatet e interesuar do punojne me lista LEADS.

Fushata luce e gas.

 

OFROJME:
Paga te shkelqyera dhe bonuse.

Korrektesi dhe perpikmeri ne pagesa.

Mos hezitoni te beheni pjese e grupeve tona te shitjes.

 

Per me shume info na kontaktoni ne:
0696024124

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing